Храна
Работно време
Пон-Пет од 09.00 до 24.00
Саб-Нед од 08.00 до 24.00
+389(0)75 49 77 49
+389(0)31 49 77 49
contact@etnoselo.com.mk

Храна во Етно Село „ТИМЧЕВСКИ“

Нашиот ресторан располага со голем број различно приготвена храна на која рамнодушни не останале ни најпребирливите љубители на добриот вкус. Храната е приготвена во просторни услови и согласно сите светски стандарди, додека декорацијата дополнително дава желба за дегустација и уживање. Подолу погледнете дел од приготвените менија. За се останато јавете се на нашите броеви за да се договориме.

 

Pin It