Камп приколки
Работно време
Пон-Пет од 09.00 до 24.00
Саб-Нед од 08.00 до 24.00
+389(0)75 49 77 49
+389(0)31 49 77 49
contact@etnoselo.com.mk

Камп приколки

Повелете во најновата понуда од „Етно Село Тимчевски“. Повеќедневно кампинг уживање за ваша одмор и опуштање. Одлични услови за краток одмор зачинет со прекрасните вкусови од кујната на „Етно Село Тимчевски“. Целосната понуда може да ја погледнете подолу.

КАМПИНГ ВО „ЕТНО СЕЛО ТИМЧЕВСКИ“

  • Камп за едно лице без оброци ...................700 ден.
  • Камп за две лица без оброци .....................900 ден.
  • Камп за три лица без оброци.....................1000 ден.
  • Фамилијарен камп (две возрасни лица + две деца)...1000 ден.

 Доплата за оброк:

  • Појадок 180 денари по лица
  • Ручек/вечера 300 денари од оброк по лице 

Услови за користење за време на престој:

  • Заеднички тушеви
  • Тоалети
  • Чистење и одржување (постелнина, крпи и сл.) на секои 3 дена 

За организирани групи и повеќедневен престој цените се со попуст и по договор!

Pin It