Ресторан внатрешен простор
Работно време
Пон-Пет од 09.00 до 24.00
Саб-Нед од 08.00 до 24.00
+389(0)75 49 77 49
+389(0)31 49 77 49
contact@etnoselo.com.mk

Ресторан - внатрешен простор

Ресторанот Етно Село ,,Тимчевски” е исклучителен по својот амбиент и со понудата на најквалитетни и незаменливи јадења од нашата традиционална кујна.

Нашето мени е богато со најразновидни јадења и пијалоци, а задоволството кое го пружа на нашите гости е наш приоритет.

 

Pin It