Работно време
Пон-Пет од 09.00 до 24.00
Саб-Нед од 08.00 до 24.00
+389(0)75 49 77 49
+389(0)31 49 77 49
contact@etnoselo.com.mk

Спа Пакети

Зачекорете во Спа Центарот на комплексот Етно Село “Тимчевски” место каде се спојуваат релаксацијата и мирот со безвремената убавина и здравје. Ви ги претставуваме ексклузивните пакети за Ваша потполна релаксација и комплетно уживање.

 

СПА РЕЛАКС УЖИВАЊЕ

 • Две ноќевања со појадок за двајца
 • Добре дојде со кафе и слатко
 • Гратис вино “Етно село“ 0.7 л за вечера
 • Спа пакет (сауна, парна бања, солена соба, релакс соба, ладен туш-кофа)
 • Попуст на сите масажи 20%
 • Попуст во ресторанот 10%
 • Доцна одјава до 15.00 часот.
 • Користење на отворени базени во сезона

4240 ден./69е

(Понудата важи од недела до четврток)

Цена за викенд 5088 ден/83е

МЕДЕН ДЕЛУКС ПАКЕТ

 • Ноќевање со појадок во апартман со сопствено арома џакузи за двајца
 • Шампањско и слатко изненадување
 • Користење на Спа пакет (солена соба, сауна, парна бања, релакс соба, ладен туш-кофа)
 • Гратис релакс масажа по 30 мин. за двајца
 • Попуст во ресторанот 10%
 • Доцна одјава до 15.00 часот
 • Користење на отворени базени во сезона

4850 ден/79е

(Понудата важи од недела до четврток)

Цена за викенд 5820 ден/94е

ПЛАТИ ДВЕ - УЖИВАЈ ВО ТРИ

 • Три ноќевања со појадок за двајца
 • Добре дојде со кафе и слатко
 • Користење на спа пакет (солена соба, сауна, парна бања, релакс соба, ладен туш-кофа)
 • Еднократно гратис уживање со 30 минутна релакс масажа за двајца
 • Попуст во ресторанот 10%
 • Доцна одјава до 15.00 часот
 • Користење на отворени базени во сезона

6440 ден/105е

(Понудата важи од недела до четврток)

Цена за викенд 7728 ден/126е

РОМАНТИЧЕН СПА ПАКЕТ

 • Ноќевање со појадок за двајца
 • Вино „Етно Село“ 0.7л и слатко изненадување
 • Користење на спа пакет (солена соба, сауна, парна бања, релакс соба, ладен туш-кофа)
 • Гратис релакс масажа по 30 мин. за двајца
 • Попуст во ресторанот 10%
 • Доцна одјава до 15.00 часот
 • Користење на отворени базени во сезона

3590 ден/58е

(Понудата важи од недела до четврток)

Цена за викенд 4308 ден/70е

ФАМИЛИЈАРЕН СПА ПАКЕТ

 • Ноќевање со појадок за двајца +2 деца до 12 години
 • Добре дојде со кафе и слатко
 • Користење на спа пакет (солена соба, сауна, парна бања, релакс соба, ладен туш-кофа)
 • Гратис масажа за мама и тато
 • За деца гратис третман 40 мин. во солена соба
 • Попуст во ресторанот 10%
 • Доцна одјава до 15.00 часот
 • Користење на отворени базени во сезона

3790 ден/65е

(Понудата важи од недела до четврток)

Pin It